Legenda Tatier už generácie

ŽIARI 75 NOVÝMI IZBAMI

Ponorte sa do atmosféry minulosti a vychutnávajte si tisíce nezabudnuteľných okamihov na najlepšej adrese v Tatranskej Lomnici. Na úpätí Lomnického štítu, vo výške 908 m.n.m. vás čaká tatranská legenda s oslnivým šarmom a 75 novými izbami!

 

Za viac ako 111 rokov, počas nepretržitej prevádzky hotela, sme mali česť privítať množstvo známych osobností a generácie spokojných hostí. Aj vďaka nášmu oddanému tímu a dlhej ceste zmien naša krása rastie a kvalita služieb stúpa.

Dnes  sa tak môžete ponoriť do jediného exteriérového bazéna v Tatrách, ochutnať famóznu kuchyňu preverenú časom a nechať sa rozmaznávať tradíciou tatranského kúpeľníctva v našom Grand Mountain Spa. Neoddeliteľnou súčasťou nášho príbehu však stále zostávate vy – naši ctení hostia, ktorí nás poctili titulom LEGENDA TATIER.

 

75 nových izieb a apartmánov Classic

Vypočuli sme vaše priania, ktoré sme premenili na skutočnosť! Začiatkom zimy sme pre vás pripravili desiatky nových izieb v klasickom secesnom štýle, ktoré vzdávajú poctu bohatej histórii nášho hotela. Izby Štandard nahradili nové Izby Classic, vďaka ktorým historická legenda Tatier zažiarila eleganciou a noblesou. Spravili sme krok k dokonalosti s ktorým bude vaša jarná lyžovačka v Tatrách viac Classic a navyše v teple vášho druhého domova – u nás v Grandhoteli Praha****.
 
Cítime sa u Vás výborne. Nová izba aj gastronómia sú úžasné.” pán Peter Rišian

zimna-dovolenka-tatry