Adventný koncert SĽUK a Sima Martausová

Adventny koncert

V Grandhoteli Praha zmysel adventu umocní koncert Simi Martausovej a SĽUKu

Čas pokoja, čas radosti. Celý rok čakáme na ten deň, kedy všade zaznie iba pomyselná ozvena vianočného ticha. Ľudia sú k sebe v tom čase iní. Viac dávajú, viac prijímajú, viac sa radujú. Už čoskoro všetci spoločne zasadneme k štedrovečernému stolu. Vianoce sú len raz v roku, no štedrý môže byť každý deň.

Kde: Grandhotel Praha****
Kedy: Nedeľa 16. decembra 2018 o 20:00 hod.
Cena: 5 eur
Nezištná pomoc iným

Zmyslom čarovného obdobia adventu je duchovno, rozjímanie, kajúcnosť a v neposlednom rade nezištná pomoc tým, ktorí ju najviac potrebujú. V tretiu adventnú nedeľu 16. decembra aj Grandhotel Praha vo Vysokých Tatrách rozozvučia malebné tóny, ktoré podčiarknú nielen čaro, ale aj zmysel adventu. V priestoroch hotela, ktorý Vás prenesie do rozprávkových čias Tatier, odohrajú adventný koncert speváčka Sima Martausová a SĽUK.

Magické štvorky

Spomínaný koncert je súčasťou projektu s názvom Slovensko 2018 Advent. Vďaka nemu sa počas štyroch adventných nediel, na štyroch svetových stranách a na štyroch miestach na Slovensku uskutočnia štyri unikátne koncerty a stretnú sa ľudia, ktorí pomáhajú ľuďom. Projekt spája umenie a kultúru s ušľachtilým charitatívnym rozmerom. Výnimočný hlas slovenskej speváčky v spojení s neodolateľným SĽUKom vyvolá na tele zimomriavky.

Koncerty budú vysielané naživo každú adventnú nedeľu o 20.10 na Dvojke a nasledujúci pracovný deň v repríze o 20.05 v Rádiu Slovensko.


Viac informácií:

telefonicky: +421 52 44 67 941, +421 52 44 67 942

emailom: info@ghpraha.sk