Tatry wellness elixír

Absolútna novinka – inovatívny koncept pre váš relax a zdravie – spojenie tatranského kúpeľníctva a ozdravovania, blahodarných účinkov nedotknutej horskej prírody a modernej wellness starostlivosti iba v našich hoteloch Tatry Mountain Resorts.

Absolútna novinka – inovatívny koncept pre Váš relax a zdravie – spojenie tatranského kúpeľníctva a uzdravovania, blahodarných účinkov nedotknutej horskej prírody a modernej wellness starostlivosti iba v našich hoteloch Tatry mountain resorts. Doprajte si elixír zdravia a relaxu.

Vitalita v Grandhoteli Praha

Zoznámte sa s liečivou silou Tatry Wellness Elixír aj v našom hoteli. Pripravili sme pre vás to najlepšie z nekonečnej energie prírody Vysokých Tatier, z lokálnych byliniek a našej modernej wellness starostlivosti budovanej na mnohoročných skúsenostiach hotela.

Zahoďte za hlavu napätie a stres. Naše wellness procedúry uvoľnia celé vaše telo a dodajú vám energiu na celý týždeň. Vychutnajte si rozmaznávajúce masáže a ošetrenia, ktoré nenájdete nikde inde:

  • unikátnu masáž tatranským drevom,
  • tatranský kúpeľ s horúcimi kameňmi,
  • aromaterapeutickú masáž pod altánkom (dostupná v letných mesiacoch).

Otváracie hodiny

Bazény 10:00 - 21:00

Sauny 15:00 - 21:00

Masáže 10:00 - 21:00

Info a rezervácie

+421 902 464 395

wellness@ghpraha.sk

Rezerváciu na procedúry vám odporúčame min. 24 hodín vopred.

Na stiahnutie
Wellness Cenník

wellness oddych grand praha

O váš dokonalý oddych a spánok sa postará unikátny bylinkový vankúš s materinou dúškou, lipovým kvetom a čiernou bazou. A jedinečné osvieženie vám dodá dúšok vody s drahocennými krištáľmi. Pravú chuť byliniek spoznáte, ak ochutnáte náš špeciálne namiešaný čaj Mladosť a vitalita.

Vezmite si silu Tatier so sebou

Zastavte sa v našom SPA shope a odneste si kúsok horskej energie domov. Nová prírodná kozmetická rada Tatry Wellness Elixír, wellness sviečky, sušené ovocie či medy potešia vás a môžu byť taktiež originálnym darčekom pre vašich blízkych.

Tatry Wellness Elixír v našich hoteloch

Nechajte sa rozmaznávať unikátnymi masážami a ošetreniami, využite našu unikátnu prírodnú kozmetiku alebo ochutnajte pravú chuť byliniek v našich špeciálne namiešaných čajoch. A to nie je všetko. V rámci nového konceptu Tatry Wellness Elixír nájdete v každom z našich hotelov:

  • unikátne masáže a ošetrenia,
  • špeciálne namiešanú prírodnú kozmetiku,
  • energické osvieženie krištáľovou vodou,
  • kolekciu lahodných wellness čajov,
  • bylinkové vankúše pre najlepší spánok,
  • chutné dary prírody pre vaše zdravie.
 

TWE_A3_hotely_ghp_450

wellness-elixir_05