Legenda Tatier už generácie

KRAJŠIA AKO KEDYKOĽVEK PREDTÝM

Ponorte sa do atmosféry minulosti a vychutnávajte si tisíce nezabudnuteľných okamihov na najlepšej adrese v Tatranskej Lomnici. Na úpätí Lomnického štítu, vo výške 908 m.n.m. vás čaká tatranská legenda s oslnivým šarmom a od 30.5. 2017 aj so

123 novými izbami a apartmánmi!

 

Nové izby a apartmány Classic

Vypočuli sme vaše priania, ktoré sme premenili na skutočnosť! Presne pred rokom – v máji 2016 sme sa vydali na dlhú cestu úprav v hoteli a obnovy izieb Štandard aby ste si mohli počas dovolenky pod Lomnickým štátom užiť viac štýlového pohodlia.

A práve dnes po výmene kobercov v spoločných priestoroch, úprave recepcie a renovácii 89 izieb môžeme povedať, že naša legenda je krajšia ako kedykoľvek predtým. Spravili sme krok k dokonalosti s ktorým bude vaša letná dovolenka v Tatrách viac Classic a navyše v teple vášho druhého domova – u nás v Grandhoteli Praha****.

 
Cítime sa u Vás výborne. Nová izba aj gastronómia sú úžasné.” pán Peter Rišian
 

Legenda Tatier

Za viac ako 111 rokov, počas nepretržitej prevádzky hotela, sme mali česť privítať množstvo známych osobností a generácie spokojných hostí. Aj vďaka nášmu oddanému tímu a dlhej ceste zmien naša krása rastie a kvalita služieb stúpa.

Dnes sa tak môžete ponoriť do jediného exteriérového bazéna v Tatrách, ochutnať famóznu kuchyňu preverenú časom a nechať sa rozmaznávať tradíciou tatranského kúpeľníctva v našom Grand Mountain Spa. Neoddeliteľnou súčasťou nášho príbehu však stále zostávate vy – naši ctení hostia, ktorí nás poctili titulom LEGENDA TATIER.

 
zimna-dovolenka-tatry

 

Silvester Grandhotel Praha