Grand svadby

Grand svadby

„Bez ohľadu na to, či sa rozhodnete pre svadbu v úzkom rodinnom kruhu, alebo pre veľkú oslavu, variabilnosť priestorov hotela, štýlový interiér a vynikajúca kuchyňa bude zárukou toho, že vaša svadba usporiadaná práve na tomto mieste bude priam rozprávková.”

Veľkolepé historické priestory pod Lomnickým štítom, skutočne gurmánska kuchyňa, prvotriedny servis a bezchybné služby sú ideálnou voľbou pre usporiadanie vašej “grand svadby”. Reštaurácia a konferenčné miestnosti s vysokými stropmi, mramorovými stĺpmi a krištáľovými lustrami sú vhodné pre menšie i veľké svadby s kapacitou do 160 osôb. Navyše, náš profesionálny tím je pripravený zabezpečiť za Vás všetko počas Vašej svadby a Vy sa tak môžete pokojne venovať jedinečným svadobným okamihom, ktoré sa už nebudú opakovať.

Svadobná ponuka:

  • svadobný obrad na terase alebo v hotelovej hale aj s výzdobou
  • možnosť usporiadať svadobnú recepciu na hotelovej terase s krásnym výhľadom
  • slávnostné svadobné 4-chodové Grand menu
  • nealkoholické nápoje s 20% zľavou
  • alkoholické nápoje s 30% zľavou
  • noc v svadobnom apartmáne Classic GRÁTIS
  • 20% zľava na ubytovanie s raňajkami a wellnessom pre vašich hostí

Ponuka doplnkových služieb: hudobná produkcia a osvetlenie, kameraman, fotograf, doprava, baby siting, folklórny súbor, svadobné líčenie a účes, koláče a torta.

svadobné priestory_reštaurácia

Svadobný apartmán Classic

Novomanželom a všetkým zaľúbencom ponúkame náš svadobný apartmán Classic s baldachýnom, “hviezdnym” nebom a zlatými tapetami. Veľkorysý priestor v ktorom dominuje secesný štýl v modernom prevedení spravia váš pobyt u nás skutočne výnimočným. V apartmáne je k dispozícii aj obývacia časť a veľká kúpeľňa s vaňou i sprchovým kútom.

Viac informácii o Apartmánoch Classic

apartmán classic

Preveriť dostupnosť
alebo nás kontaktujte na: +421 904 958 188 bilova@tmr.sk
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*

hostí
* povinné polia

alebo preveriť telefonicky na +421 911 054 392