Páčilo sa vám u nás? Zahlasujte za nás! 2019

Grandhotel Praha**** ako člen asociácie Heritage Hotels of Europe je zaradený do súťaže, v ktorej môžete hlasovať o najlepší Historický Hotel. Ak sa vám u nás páčilo, podporte náš hotel svojím hlasom.

 

Hlasujte za Grandhotel Praha**** v kategórii

Heritage & Wellness

DAJTE NÁM SVOJ HLAS

Hlasovať môžete do 15. septembra prostredníctvom stránky Heritage Hotels.

 

Niekdajší kúpeľný Grandhotel Praha**** ponúka aj v súčasnosti skutočný wellness prepych. Relax v jedinom exteriérovom bazéne vo Vysokých Tatrách, letná horská pláž, vírivky, rozsiahly saunový svet a bazény sú pripravené postarať sa o váš dokonalý oddych počas vášho wellness pobytu v Tatrách. Vďaka jedinečnému konceptu liečivých účinkov tatranskej prírodyhorských bylín, lesných plodov i drahých kameňov, môžete u nás pocítiť liečivú silu tatranskej prírody na vlastnej koži.

Viac o sile tatranskej prírody

HHE hlasovanie

Heritage Hotels of Europe

Heritage Hotels of Europe predstavuje novú európsku organizáciu hotelových združení s viac ako 100 historickými hotelmi v 9 krajinách. Tieto hotelové združenia sa spojili, aby vám predstavili všetky svoje krásne a veľkolepé hotely pod jednou vlajkou. Portfólio nehnuteľností ponúka historické hrady, pevnosti, kaštieľ a vidiecke domy, ale aj paláce v rôznych európskych krajinách.

Viac o organizácii >>