Grand Lounge

Grand Lounge – miesto s príjemnou podmanivou atmosférou, doplnenou nevtieravou hudbou, pre pohodový večer s blízkymi a priateľmi. Započúvajte sa do šumu šampanského, nájdite pravdu v kvalitnom víne a zabudnite na všednosť každodenného života. V zimných mesiacoch sa zapozerajte do svetla plápolajúceho ohňa v mramorovom kozube a nechajte príjemným teplom zaliať celé svoje telo.

Súčasťou Grand Lounge je priľahlý decentný Aperitiv Bar, ktorý je zároveň fajčiarskou miestnosťou pre väčšie súkromie a pohodu. Kvalitné cigary nielen ku koňaku a výber tých najlepších nápojov na príjemný večer v dobrej spoločnosti.

Počas teplých letných dní môžete využiť slnečnú terasu, ktorá dotvorí bezstarostnosť a autentickosť vašich večerov. Osviežte sa napríklad chladeným domácim nápojom s výnimočnou chuťou zdravia a s pozitívnym účinkom na organizmus. Tatry sme preniesli z vlastnej bylinkovej záhradky aj do miešaných nápojov a lahodných sypaných čajov. Privoňajte si k vôni čerstvej mäty, objavte liečivú silu tatranských pokladov flóry a nakŕmte všetky svoje zmysly priamo pod mohutnými vrcholmi Tatier.

Náš TIP: Tradičný Apple pie

Oslaďte si pobyt v našom hoteli – vyskúšajte náš tradičný Apple pie, ktorý pre vás pripravujeme podľa pôvodného receptu už od roku 1978. Starostlivo vyberané jablká doplnené škoricou, medom, mandľami a krehkým cestom sú ideálnou bodkou každého obedu či večere.

apple-pie_grandhotel-praha

„Chuť – to je láska a krása.“

Ralph Waldo Emerson