Sme 3. najlepší historický Spa hotel v Európe

Silná konkurencia, vysoká úroveň služieb a nároční klienti – to je to, s čím sa borí v súčasnej dobe každý hotelier. A práve v období týchto vysokých požiadaviek sa dostalo oceneniu našej tvrdej práce. Od rekonštrukcie nášho Grand Mountain Spa v roku 2011 sme prešli kus náročnej cesty za spokojnosťou našich klientov, a preto je pre nás veľkým potešením, že Grandhotel Praha**** získal 3. miesto v kategórii

Najlepší historický Spa hotel v Európe

Spomedzi 500 ubytovacích zariadení v dvadsiatich krajinách Európy sa práve nášmu hotelu podarilo umiestniť medzi európskou elitou historických hotelov. V čom spočíva náš úspech? Celá filozofia nášho Grand Mountain Spa vychádza z tradície tatranského kúpeľníctva s dôrazom na blahodarné účinky darov z tatranskej prírody. Tatranské rastliny, naše bylinky a lesné plody sú základom kozmetiky, ktorú využívame pri všetkých procedúrach – a práve to nás odlišuje od iných.

wellness pobyt v Tatrách_masáže

Wellness pobyt v Tatrách

wellness pobyt Grandhotel Praha
Príďte k nám prinavrátiť vášmu telu stratenú rovnováhu a objavte harmóniu duše počas vášho wellness pobytu v Grandhoteli Praha****. Doprajte si cestu za zdravím v našich piatich saunách, alebo sa poddajte vodnému relaxu v bazénoch nášho Grand Mountain Spa. Pokiaľ zatúžite po dokonalom uvoľnení, je pre vás pripravená ponuka klasických masáži, alebo si môžete vybrať z našej sezónnej ponuky špeciálnych masáži.

Rezervujte si svoj pobyt

  • telefonicky: +421 44 290 13 38
  • emailom: reservation@ghpraha.sk
  • alebo využite najvýhodnejšiu online rezerváciu:

REZERVOVAŤ ONLINE