Večer plný našich úspechov

V sobotu 17. novembra sme si do Grandhotela Praha priniesli dve prestížne ceny. V Belej pri Štúrove sme získali ocenenie najlepší európsky historický hotel v kategórii Heritage & Wellness a v rakúskom Kitzbühelu sme získali ocenenie Slovakia´s Best Ski Hotel 2018.

 

Jaroslav Jedlička
riaditeľ hotela
Obe ocenenia si veľmi vážime. Výhru v rámci kategórie Heritage & Wellness vnímame nielen cez náš jedinečný exteriérový bazén a príťažlivý wellness, ale aj prostredníctvom myšlienky bylinkového konceptu, ktorý je už niekoľko rokov prezentovaný v našom Grand Mountain Spa.
Ocenenie Slovakia´s Best Ski Hotel 2018 nám ukázalo, že hoci nie sme primárne ski in ski out hotel, práve služby tvoria pre hostí ideálnu lyžiarsku dovolenku. Nachádzame sa v blízkosti svahov, na ktoré ich pohodlne prepraví hotelový skibus, skipas im nabije recepcia a hostia jednoznačne oceňujú aj výhody lyžiarne, či ďalších doplnkových služieb.

 

Heritage & Wellness

 

Heritage Hotels of Europe Awards sú ocenenia venované tým najlepším historickým hotelom. Grandhotel Praha sa v kategórii Heritage & Wellness umiestnil na prvom mieste. Verejnosť nominovala viac ako sto hotelov a ubytovacích zariadení z 9 krajín a z tých potom vyberala víťazov 7-členná komisia v kategóriách: dizajn, wellness, gastronómia, pohostinnosť, kultúra, romantika a Hostiteľ roka.

Slovakia´s Best Ski Hotel 2018

 

World Ski Awards™ je jedinou globálnou organizáciou, ktorá odmeňuje a oslavuje excelentnosť v lyžiarskej turistike. Jeho každoročné 3-dňové podujatie je jediným obdobím, keď sa medzinárodní lídri tohto odvetvia stretnú, aby si vymieňali miestne poznatky, inovácie a zásady osvedčených postupov na globálnej scéne. Grandhotel Praha získal ocenenie v kategórii Slovakia´s Best Ski Hotel už po tretíkrát.