Masáže a procedúry

Vychutnajte si pôžitok z absolútneho uvoľnenia a nechajte sa rozmaznávať od hlavy až po päty. Dovoľte skúseným rukám našich masérov, aby cielenými ťahmi zbavili Vaše telo napätia a dopriali vám liečivý a skrášľujúci dotyk. Unikátne masáže a ošetrenia čerpajúce z uzdravujúcej sily tatranskej prírody sú dokonalým prostriedkom na upokojenie mysle a relaxačné chvíle len pre seba.

Otváracie hodiny

Masáže 10:00 - 21:00

Info a rezervácie

+421 902 464 395

wellness@ghpraha.sk

Rezerváciu na procedúry vám odporúčame min. 24 hodín vopred. Hotel si vyhradzuje právo na zmenu otváracích hodín. Pre aktuálne informácie, prosím, kontaktujte recepciu hotela.

     

Z bohatej ponuky vám odporúčame:

   

CHLADIVÝ ZÁBAL Z TATRANSKÝCH BYLÍN

 
Doprajte si neopakovateľný zážitok pre vaše zmysly. Jedinečná kombinácia zábalu s masážou chodidiel a dolných končatín zo zadnej strany v kombinácii s tatranskými bylinami navodí príjemné uvoľnenie.
   

ČUČORIEDKOVÝ RELAX

 
Uvoľnite sa počas celotelového pílingu a vychutnajte si masáž chrbta, šije a zadnej strany nôh teplým čučoriedkovým olejom, ktorá sa zakončí s jogurtovým zábalom chrbta. Svieža vôňa čučoriedky ulahodí aj tým najnáročnejším
   

ABSOLÚTNA REGENERÁCIA PLETI

 
Pre hĺbkovú a komplexnú regeneráciu pleti. Ošetrenie zahŕňa: odličovací rituál, hĺbkovú revitalizačnú masáž tváre, prístrojové ošetrenie, aplikáciu regeneračnej masky, séra a krému v kombinácii s relaxačným bylinkovým kúpeľom, úpravu obočia)
   

nove weby<