Masáže a procedúry

Vychutnajte si pôžitok z absolútneho uvoľnenia a nechajte sa rozmaznávať od hlavy až po päty. Dovoľte skúseným rukám našich masérov, aby cielenými ťahmi zbavili vaše telo napätia, a dopriali vám liečivý a skrášľujúci dotyk. Unikátne masáže a ošetrenia čerpajúce z uzdravujúcej sily tatranskej prírody sú dokonalým prostriedkom na upokojenie mysle a relaxačné chvíle len pre seba. Z našej bohatej ponuky masáží a procedúr Vám odporúčame:

 

Uvoľňujúca masáž hlavy, krku a tváre s horskými bylinkami a kvetmi

dĺžka trvania: 45 min.
Typická masáž zaužívaná v Indii sústreďujúca sa na oblasť šije, hlavy a tváre. Odbúrava bolesti hlavy, znižuje prejavy pri stavoch migrény, odbúrava stres a stuhnutie svalov chrbta, šije a tváre. Špeciálny olej zanechá vaše vlasy žiarivo lesklé a hebké.

Otváracie hodiny

Otvorené denne 10:00 - 21:00

Info a rezervácie

+421 902 464 395

wellness@ghpraha.sk

Rezerváciu na procedúry vám odporúčame min. 24 hodín vopred.

wellness cennik

Na stiahnutie
Wellness Cenník

 

Relaxačná masáž na podporu imunity s účinkami ihličnanov

dĺžka trvania: 60 min.
Zabaľte sa do vône ihličia a načerpajte silu z tatranskej prírody. Masáž je spojená s horúcim kúpeľom nôh s himalájskou soľou, ktorý navodí pocit relaxu a prehreje celé telo. Celotelová masáž olejom obohateným výťažkami z ihličnanov aktivuje svalstvo, priaznivo vplýva na pohybové ústrojenstvo, zvyšuje vitalitu a vyživuje pleť.
Relaxačná masáž na podporu imunity s účinkami ihličnanov

Grand Mountain pílingy

dĺžka trvania: 20 min.
Pílingy celého tela dokonale naštartujú a pripravia telo na všetky ďalšie ošetrenia. Pokožka bude žiarivá, čistá a účinok prípravkov sa bude znásobovať pridaním esencie podľa vašich prianí.
  • píling na zvýšenie imunity s borovicovým olejom,
  • povzbudzujúci píling s horskou mätou,
  • bylinkový zvláčňujúci píling celého tela,
  • detoxikačný medový píling.
Grand Mountain pílingy

Grand Mountain zábaly

Hrejivý zábal na bolestivé kĺby s bielym ílom
dĺžka trvania: 30 min.
Pocíťte účinky bieleho ílu, ktorý ako prírodný detoxikant zbavuje telo škodlivín a všetkých nečistôt. Preniká hlboko až ku kĺbom, kde účinne odstraňuje toxíny. Okrem toho zjemňuje, vyhladzuje a revitalizuje pokožku, má všeobecne priaznivé detoxikačné účinky.
Grand Mountain zábaly
„Pravá krása vychádza zvnútra: je odrazom zdravia a harmónie tela, duše a mysle.“

Paulo Coelho