Masáže a procedúry

Vychutnajte si pôžitok z absolútneho uvoľnenia a nechajte sa rozmaznávať od hlavy až po päty. Dovoľte skúseným rukám našich masérov, aby cielenými ťahmi zbavili Vaše telo napätia a dopriali vám liečivý a skrášľujúci dotyk. Unikátne masáže a ošetrenia čerpajúce z uzdravujúcej sily tatranskej prírody sú dokonalým prostriedkom na upokojenie mysle a relaxačné chvíle len pre seba.

Otváracie hodiny

Masáže 10:00 - 21:00

Info a rezervácie

+421 902 464 395

wellness@ghpraha.sk

Rezerváciu na procedúry vám odporúčame min. 24 hodín vopred. Hotel si vyhradzuje právo na zmenu otváracích hodín. Pre aktuálne informácie, prosím, kontaktujte recepciu hotela.

     

Z bohatej ponuky vám odporúčame:

   

JAZMÍNOVÁ RELAXAČNÁ MASÁŽ

 
Relaxačná masáž chodidiel jazmínovým olejom privedie pocit úľavy pri kŕčoch. Masáž je spojená s teplým kúpeľom a pílingom chodidiel.
   

ČOKOLÁDOVÝ RELAXAČNÝ PÍLING

 
Čokoládový píling je výbornou voľbou na vyhladenie a skrášlenie pokožky, celulitídu, odplavenie toxických látok z tela a získanie dobrej nálady.
   

KAMILKOVÁ AROMATERAPEUTICKÁ MASÁŽ

 
Aromaterapeutická masáž chrbta v kombinácii s inhaláciou a následnou masážou tváre ktorá obsahuje odlíčenie, píling, masku, záverečný krém. Vaša pleť bude jemná, svieža a hydratovaná.