Zima v Tatrách

Každý rok, keď tatranskú prírodu zahalí biela prikrývka, stávajú sa Tatry domovom všetkých milovníkov zimy a zimných športov. Sú zárukou fantastickej lyžovačky, skvelej zábavy a tých najkrajších zážitkov.

Ing. Ondrej Pelán
riaditeľ hotela
Legenda s návykovým šarmom. Už ako malý som počúval príbehy o legendárnom hoteli v Tatrách a dnes, keď som jeho súčasťou cítim nie len hrdosť, ale aj záväzok starať sa o spokojnosť našich hostí. Za viac ako 3 roky sa nám podarilo posunúť úroveň našich služieb vpred, no je tu niečo, čo sa počas môjho pôsobenia nezmenilo - každý deň keď vstúpim na recepciu hotela stratím dych. Mám pocit, že hotel aj po tých 111 rokoch stále dýcha charizmou a majestátnym šarmom. Možno práve preto sa tu cítim ako doma. Srdečne pozývam všetkých prežiť túto silnú atmosféru a ponoriť sa do pôvabu Grandhotela Praha, ktorý vás navždy očarí.
 

izba classic

U nás sa budete cítiť ako doma

Domov nie je miesto, domov je pocit. A u nás sa budete cítiť ako doma.

  • Príjemná atmosféra dýchajúca bohatou históriou
  • Dokonalé pohodlie vo vynovených izbách a výborný spánok aj vďaka bylinkovým vankúšom z kolekcie Tatry Wellness Elixír
  • Fantastický relax v Grand Mountain Spa s jediným exteriérovým bazénom v Tatrách
  • Ochotný a usmievavý personál
     

Ľubomír

Skutočne výnimočné. Veľmi kvalitné služby ,personál na vysokej úrovni ...ja som mal z rodinou suitu kde bola posteľ vysokej kvality matrac pevný a k oddychu nám dali aj vankúše plnené bylinkami človek si skutočne odpočinie, nehovoriac o wellness ktorý mate v cene bazén pod Tatranskou hviezdnou oblohou pohne aj najväčšími skeptikmi ..ja za svoju rodinu ďakujem za tento zážitok a určite sa ešte vrátime